psychologia i psychoterapia

wieloletnie doświadczenie

specjalistyczne wykształcenie

praktyczne podejście

profesjonalne wsparcie


O mnieJestem psychologiem, absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także psychoterapeutką po kursie psychoterapii psychodynamicznej, który ukończyłam w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum CMUJ w Krakowie.

W ramach szkolenia przeszłam kilkuletnią psychoterapię, zarówno indywidualną i grupową.

Odbyłam staż z zakresu neuropsychologii w Klinice Neurologii Collegium Medicum CMUJ w Krakowie oraz z zakresu psychoterapii psychodynamicznej na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Collegium Medicum CMUJ. Brałam także udział w szkoleniach w kraju i zagranicą w ramach współpracy mojej jednostki medycznej ze Szpitalem Psychiatrycznym GGZ-Drenthe z Assen w Holandii. Uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, psychiatrii i psychoterapii. Od początku swojej pracy biorę udział w regularnej superwizji - conajmniej raz w miesiącu - omawiając prowadzone przez siebie procesy psychoterapeutyczne.

Jestem zatrudniona jako psycholog w Specjalistycznym Szpitalu SPZOZ im. dr J.Babińskiego w Krakowie.

Pracuję w Zespole Leczenia Środowiskowego NZOZ "Lim-Med" w Mszanie Dolnej.

Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Jestem Specjalistką Terapii Środowiskowej certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W zawodzie pracuję od 2002 roku. Początkowo byłam wolontariuszką w Centrum Terapii Gestalt i na oddziale paliatywnym ZOL przy ul. Wielickiej w Krakowie. Pracowałam także z chorymi somatycznie dziećmi i ich rodzinami w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Posiadam doświadczenie w pracy z problemami wynikającymi zarówno z chorób psychicznych, jak i z problemów osobowościowych. Pracuję z osobami, które przeżywają traumy (przemoc, wypadki, utrata osób bliskich, utrata ciąży, etc.) a także z tymi, które doświadczyły psychozy w efekcie zażywania substancji psychoaktywnych.

Będąc rodzicem dziecka neuroatypowego z zespołem Aspergera (ZA) posiadam praktyczne doświadczenie, jako profesjonalista-coach w wychowaniu i edukacji dzieci z całościowymi zaburzeniami rozowjowymi (CZR), z zaburzeniami integracji sensorycznej (SI), ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE). Pomagam rodzicom, którzy zdezorientowani poszukują sposobu na rozumienie i wychowanie swoich niezwykłych pociech zarówno z problemami neuroatypowymi, jak i z zaburzeniami zachowania i z zaburzeniami emocjonalnymi.

W mojej pracy często towarzyszę dzieciom i dorosłym chorym somatycznie. Są to osoby zmagające się z trwałą lub okresową niepełnosprawnością, wymagające zabiegów rehabilitacyjnych (np. terapia afazji po udarach i wylewach lub wielu bolesnych zabiegów, jak w przypadku poparzeń, albo wypadków, kiedy przydatne jest wsparcie psychologiczne). Często przeżywają one traumę związaną z utratą zdrowia, sprawności, ogromny dyskomfort, wstyd, poczucie zależności (tak jak np. w chorobie Leśniowskiego-Crohna, padaczce, czy w chorobie nowotworowej, etc.). Zdarza się, że muszą zmagać z własną śmiercią i poszukują w tym trudnym momencie oparcia emocjonalnego.

Jeśli potrzebujesz pomocy, warto po nią sięgnąć.

Zapraszam.Rejestracja

Terminy spotkań i szkoleń ustalane są indywidualnie po kontakcie telefonicznym:

+48 694 840 074

mogą Państwo skorzystać także z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

PSI Pracownia Rozwoju oferuje diagnozę psychologiczną, konsultacje, poradnictwo, psychoterapię, szkolenia psychologiczne, warsztaty, treningi, prelekcje, wsparcie w zarządzaniu.

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także psychoterapeutką po kursie psychoterapii psychodynamicznej.

Jestem Specjalistką Terapii Środowiskowej certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Realizuję szkolenia - zarówno jako indywidualny trener-wykładowca, jak i w zespołach multidyscyplinarnych.

Będąc rodzicem dziecka neuroatypowego z zespołem Aspergera (ZA) posiadam praktyczne doświadczenie, jako profesjonalista-coach w wychowaniu i edukacji dzieci.

Jestem zatrudniona jako psycholog w Specjalistycznym Szpitalu SPZOZ im. dr J.Babińskiego w Krakowie.

Pracuję w Zespole Leczenia Środowiskowego NZOZ "Lim-Med" w Mszanie Dolnej.